Tähnase tee 1, Peetri alevik
E-R 09.00 - 18.00 L-P SULETUD

Meeskond

AutoTallinn töökojas tegutseb lisaks ettevõtte juhile 4 remondilukkseppa ja töökoja meister. Enamik töötajatest on ettevõttega seotud olnud selle algusaegadest alates, pea 12 aastat, tehes oma tööd südamega ja hea meelega. AutoTallinn investeerib pidevalt oma meeskonna töövahenditesse ja seadmetesse, tagades lukkseppadele hea töökeskkonna ning klientidele suurepärase teenuse.

  • Kõik
  • Autoremondi lukksepp
  • Meister
  • Raamatupidaja
  • Vanem Lukksepp

Madis Linkvist

Meister

Madise kaasabil saavad kliendid oma mured kiirelt lahendatud, hinnapakkumise kätte ja auto töösse. Madis on ettevõttes olnud juba 12 aastat.
madis@autotallinn.ee – 24h jooksul vastab ta alati Teie küsimustele.

Reimo Valts

Raamatupidaja

Reimo on ettevõttega seotud olnud selle algusaegadest saati ja tema korraldada on ettevõtte igapäevane juhtimine, raamatupidamine, suhtlus koostööpartneritega ja muud jooksvad tegevused.
Arved palume saata: reimo@autotallinn.ee

Mirek Paloson

Vanem Lukksepp

Mirek on töökoja pädevaim ning temale on usaldatud teostatud tööde korrektsuse kontroll. Ühtlasi teostab ta mootorite kapitaalremonte ning ketivahetusi.

Rene Põlluvee

Autoremondi lukksepp

Rene teostas oma praktika Auto Tallinnas, peale mida viis elu ta sõjaväe masinaparki hooldama. Kuid nüüd on Rene tagasi meie töökojas kliente abistamas.

Reigo Rebane

Autoremondi lukksepp

Pika ajalooga töötaja, kes teeb korda suuremad sõidukid nagu väikekaubikud ja kaubikud. Tema abiga saavad kõik soovijad oma autode sillad reguleeritud värskelt seadmeparki lisandunud 3D sillastendiga.

Simon Valgma

Autoremondi lukksepp

Ettevõtte pesamuna. Õpib hoolega, kõige tähtsam omadus, et tahab ise, huvitub asjast. Vahetab rehve nagu vana “karu” ise ning teostab hooldusi nagu “duraceli” jänes.